БРИОФИТЫ

2015-11-12 12:15:57 / author: sharkov views 2427Total views: 2427 / 15Views for 7 days: 15
Thanks to Best cliparts, Automotive world
source article: http://bryophytes.plant.siu.edu/bryojustified.html

БРИОФИТЫ

Рослина вчені визнають два види наземних рослин, а саме, мохоподібних, судинних рослин і несосудистые або наземні рослини,або судинних наземних рослин. Бриофиты є невеликі, трав'янисті рослини, які ростуть щільно упакованих разом мати або подушки на скелях, ґрунті, або як епіфіти на стовбурах і листках лісових дерев. Мохоподібні відрізняються від судинних рослин на двох важливих персонажів. По-перше, у всіх мохоподібних екологічно стійких, фотосинтетичної фазі життєвого циклу перебуває гаплоїдний, диплоїдний спорофіт, а гаметофит покоління, ніж; мохів спорофиты дуже недовгим, прикріплюються до і поживно залежить від їх гаметофиты і складаються тільки з нерозгалужене стебло, або сету, і поодинокі, верхівкові спорангий. По-друге, ніколи не мохоподібних форма ксилеми тканини, спеціальний лигносодержащих, водопровідні тканини, який міститься у всіх спорофитов судинних рослин. У свій час, мохоподібних були поміщені в один тип, в проміжне положення між водоростями і судинними рослинами. Сучасні дослідження ультраструктури клітинної та молекулярної біології, однак,підтверджують, що мохоподібних складається з трьох окремих еволюційних лініях, які сьогодні визнаються як мохи (Bryophyta Тип), печіночники (Marchantiophyta тип) і hornworts (Тип Anthocerotophyta). Після докладного аналізу земельних відносин завод, Kenrick і Журавель (1998) запропонував три групи мохоподібних являють собою клас або структурний рівень розвитку рослин, визначено їх "monosporangiate" життєвого циклу. У цьому геологічно найстаріший групи, спільне використання палеонтологічної літопису з найдавніших судинних рослин Девонської ери.

З трьох типів мохоподібних, найбільше видове різноманіття зустрічається в мохах, до 15000 видів визнала. Мох починає свій життєвий цикл коли гаплоидных спор, які утворюються в спорофіт капсула, землі на вологий субстрат і починають проростати. З одноклітинних суперечка, сильно розгалуженої системи ниток, називається protonema, розвивається. Спеціалізація клітин відбувається в межах protonema, щоб сформувати горизонтальну систему червонувато-коричневий, закріплення нитки, звані нитками caulonemal і прямостоячі, зелені нитки, звані нитками chloronemal. Кожен protonema, який зовні нагадує нитчасті водорості, можуть поширюватися на кілька сантиметрів для формування нечітких зелена плівка над субстратом. Як protonema зростає, деякі клітини спеціалізуються caulonemal ниток у вигляді листових бруньок, які зрештою формують дорослий гаметофит пагони. Численні пагони зазвичай розвиваються з кожного protonema так що, по суті, один спір може породити цілий клубок моху, рослин. Кожна листові стріляти продовжує зростати апікальним, виробляючи в спіральному розташування листя на витягаючи стебло. У багатьох стебла мохів, диференціюється на центральну пасмо тонкостінних водопровідні клітини, звані гидроидов, оточений паренхіматозних кори і товстостінного епідермісу. Листя конусності від широкого підстави до загостреною вершиною і мають пластинки, які мають тільки одного шару клітин товщиною. У гідроїдних-містять midvein часто поширюється від стебла в листя. У підстави втечі, червонувато-коричневі, багатоклітинні ризоиды з'являються із стебла, щоб закріпити мох до субстрату. Вода і мінеральні поживні речовини, необхідні для проростання моху всмоктуються, не ризоидами,а швидше тонкі листки рослини, як дощова вода миє крізь мох валик.

Як це властиво бриофиты, мохи виробляють великі, багатоклітинні статеві органи розмноження. Багато мохоподібні є одностатеві, або сексуально dioicous. У мохів чоловічі статеві органи, звані antheridia, виробляються в суцвіття на верхівках пагонів або гілок на чоловічі рослини і жіночі статеві органи, archegonia, виробляються в аналогічних мода на жіночі рослини. Численні рухомі сперматозоїди отримують шляхом мітозу всередині яскраво пофарбовані, булавовидний antheridia поки одне яйце розвивається в основі кожної вази-подібний archegonium. Як сперма зрілі, в antheridium набухає і розривається. Краплі дощової води падають в кластер відкрити antheridia виплеснути сперму поблизу самки. Б'ючи їх два хлистових flagellae, сперматозоїди здатні пересуватися на короткі відстані в воді плівку, яка покриває рослини для відкритого шийок archegonia. В слюнях слиз виділень в archegonial витягнути шию вниз сперматозоїдів до яйцеклітини. Тісно запаковані розташування окремих мох рослин значно полегшує запліднення. Тропічний ліс мохоподібних, які висять в довгі гірлянди з дерев покладатися на сильний вітер з дощем для транспортування сперми від дерева до дерева, поки маленький пігмей мохів відкритими, ефемерні місцепроживання залежать від крапель ранкової роси, щоб перемістити їх сперми.Незалежно від того, де вони ростуть, все бриофиты вимагають води для сперми розгону і подальшого запліднення.

Ембріональний ріст спорофіт починається в archegonium незабаром після запліднення. На його базі, або ноги, зростаючий ембріон утворює живильної передачі зони, або плацента, з гаметофит. Обидві органічні поживні речовини і воду рухатися від гаметофита на спорофіт як воно продовжує рости. У мохах в спорофіт стебло, або сету, сльози на archegonial корпус раннього розвитку, залишаючи тільки ноги і самого заснування сету впроваджені в гаметофит. Верхня частина archegonium залишається за кінчик спорофіт як шапка-як calyptra. Спорофіт зростання закінчується формування спорангий або капсулу на кінчику сету. Усередині капсули, водостійкий спори утворюються шляхом мейозу. Як зріла капсула набухає, в calyptra відпадає. Це дозволяє капсули для сухих і зламуємо на її рада. Спеціальні мембранні структури, звані peristome зуби, які складені вниз у спорової маси,тепер вигнути назовні, кидаючи спір в сушильний вітрів. Мох спори можуть переноситися на великі відстані на вітер, навіть переміщення між континентами на струменевих течіях. Їх стіни є надійного захисту, дозволяючи деякі суперечки зберігати схожість до 40 років. Звичайно, якщо спір земель в будь вологому середовищі проживання, схожість буде розпочати цикл заново.

Печіночники і мохи hornworts як у фундаментальних особливостей їх життєвого циклу, але значно відрізняються по організації їх зрілі гаметофиты і спорофиты. Печеночника гаметофиты можуть бути як листові пагони сплощені або слоевищ. У листові форми, листя розташовані на стеблі в один передній і два бічних рядів або чинів, а не по спіралі, як мохи. Листя складаються з однієї клітини шаром завтовшки заборонено, не мають midvein і зазвичай діляться на дві або більше частин, які називаються частками. Черевної листя, які насправді повинні прилягати до підкладки, зазвичай набагато менше, ніж бічні листя і приховані за ніжку. Якір ризоидами, які можуть виникати поблизу вентральної листя, безбарвні і одноклітинних. Розгорнутий смуговидних листя-як слані з thallose печіночники може бути або простим або структурно диференційована на спинній і черевній система повітряних камер зберігання тканин. В останньому типі, дорсального епідермісу слані перемежовується з розсіяними порами, які відкриваються повітряні камери. Печіночники синтезувати широкий спектр ефірних масел, які вони зберігають в унікальних органел, званих нафтових органи. Ці сполуки надають часто пряний аромат рослин, і, схоже, відбити тварин від годування на них. Багато з цих сполук мають потенціал як антимікробних або протипухлинних pharmecuticals.

Печеночника спорофиты розвиваються повністю укладено в тканини гаметофита, поки їх готові відкривати капсули. На сету, який спочатку дуже короткий,складається з дрібних, тонкостінні, гіалінові клітини. Просто до капсули відкриття сету клітини збільшуються, тим самим збільшуючи Тривалість сету до 20 разів у порівнянні з вихідними розмірами. Таке швидке подовження штовхає темношкірими капсули і верхньої частини білувато сету з гаметофитной тканин. З сушки, капсула відкривається, розділивши на чотири сегмента, або клапани. Спори розсіюються у вітрів руху скручування численних перемішані стерильних клітин, званих elaters. На відміну від мохів, які розсіюють їхню суперечку протягом декількох днів, печіночники розігнати всю спорова маса однієї капсули всього за кілька хвилин.

Hornworts нагадують деякі печіночники в простих, неспеціалізованих thalloid гаметофиты, але вони відрізняються в багатьох інших персонажів. Наприклад, колонії симбіотичні ціанобактерії Nostoc заповнення невеликих порожнин, які розкидані по всій вентральної частини кушир слані. Коли слань дивитися зверху, ці колонії з'являються як розкидані синьо-зелені точки. Ціанобактерії перетворює газоподібний азот з повітря амоній, який кушир вимагає у свій метаболізм і кушир виділяє вуглевод - містять слиз, яка підтримує зростання ціанобактерії.Hornworts також відрізняються від всіх інших наземних рослин в наявності лише один великий, водоростеві -, як хлоропластів у кожній клітині слані. Hornworts отримали свою назву від їх довгих, у формі рогу спорофитов. Як і в інших мохоподібних, спорофіт на якір в гаметофит ногою, через які поживні трансфер з гаметофита на спорофіт відбувається. Інші спорофіт, однак, фактично являє собою видовжене спорангий, в якому споровий мейоз і розвиток відбуватися. У підстави спорангий, трохи вище стопи, є митотически активної меристеми,яка додає нові клітини до спорово-виробляє зони протягом терміну служби спорофіт. У самому справі, спорангий може бути виділяють суперечки досягли свого піку, в той же час, що нові суперечки виробляються шляхом мейозу у його заснування. Спорово-реліз в hornworts відбувається поступово протягом тривалого періоду часу, і суперечки здебільшого розійшлися по руху води, а не вітру

Мохи, печіночники і hornworts зустрічаються по всьому світу в різноманітних місцепроживаннях. Вони розквітають особливо добре на вологих, вологих лісів, як у тумані лісу Тихоокеанського Північно-Заходу чи у вологих гірських лісах Південного півкулі. Їх екологічної ролі багатьох.Вони забезпечують насіння К-сть ліжок для великих установок спільноти, вони захоплюють і перетравлюють поживні речовини, які змиваються з дощової води з покрівлі і вони пов'язують грунт, щоб зберегти її від ерозії. У північній півкулі торфовищ, водно-болотних угідь часто переважає мох Сфагнум, особливо важливі угруповань мохоподібних. Цей мох володіє винятковою вологоутримуючої здатності, і коли сушать і пресують, утворює вугілля як паливо. По всій Північній Європі, Азії та Північній Америці, торф зібраної протягом століть для витрати палива та садівництва і сьогодні торфовищ управляються як стійкого ресурсу.

Бібліографія

  • Крендалл-Stotler, Барбара. "Морфогенетичні конструкції і теорія походження мохоподібних та дивергенції." 30 біологічних наук(1980): 580-585.
  • Hébant, Чарльз. У провідних тканинах Мохоподібних. Вадуц: Джей Крамер, 1977.
  • Kenrick, підлогу, і Пітер р. Крейн. Походження та рання диверсифікація наземних рослин: у Кладистические дослідження. Вашингтон, Округ Колумбія: Преса Смітсонівського Інституту, 1997.
  • Міллер, Нортон р. "болота, тюки та Бте: грунт на торф." Садівництво 59 (1981): 38-45.
  • Шофілд, в. Б. Введення в Бріологія. Нью-Йорк: Макміллан, 1985.
  • Шо, Джонатон А., і Бернард Goffinet, ЕЦП. В біології Мохоподібних. Кембридж, Англія: Видавництво Кембриджського Університету, 2000

Відмінні характеристики мохи (Bryophyta Тип), Печіночники (Marchantiophyta тип) і Hornworts

(Тип Anthocerotophyta)

Персонаж

Bryophyta

Marchantiophyta

Anthocerotophyta

Protonema

Нитчасті, утворюючи численні нирки

Кулясті, утворюють один бутон

Globose, forming one bud

Гаметофит формі

Листові стріляти

Листові стріляти або слані; слань просте або з повітряними камерами

Прості слоевища

Лист домовленістю

Листя в спіралі

Листя в три ряди

Не Застосовується

Листова форма

Листя нерозділеного, midvein присутній

Листя розділені на 2+ частками, не midvein

Не Застосовується

Спеціальні органели

Ніхто

Масло органами

Один пластид з pyrenoids

Водопровідних клітин

В даний час обидва гаметофиты і спорофиты

Присутній тільки в декількох простих форм thalloid

Відсутній

Ризоидами

Коричневі, багатоклітинні

Гіалінові, одноклітинний

Гіалінові, одноклітинний

Gametangial позиції

Верхівковий кластерів

Верхівковий кластерів (листові форми) або на верхній поверхні слані

Занурені у слань, розкидані

Stomates

Присутні на спорофіт капсули

Відсутній в обох поколінь

В даний час як спорофіт і гаметофит

Сету

Фотосинтетические, що виходить з гаметофит раннього розвитку

Гіалінові, витягаючи перед спорово-реліз

Відсутній

Капсула

Комплекс з зябрової кришки, течи і шиї; фіксованого розміру

Недиференційований, кулясті або подовжені; фіксованого розміру

Недиференційовані, у формі рогу; зростає безперервно від базальної меристеми

Стерильні клітини в капсулі

Колумелла

Спірально потовщеною elaters

Колумелла і pseudoelaters

Капсула зяяння

На зябровій кришці і peristome зубів

У 4 клапанів

У 2 клапани

Prepared by : Barbara Crandall-Stotler, Department of Plant Biology, Southern Illinois University,

Carbondale, 62901-6509

Add a comment:
Sign in

See also

Выспы Кука: Што такое ў наша мінулае

Выспы Кука: што ў нашым мінулым

2015-11-10 16:13:08

Папярэдне Еўрапейскага Жыхары выспаў Кука з'яўляюцца сапраўдныя Палінезійцы, лепшых маракоў з велізарнага Ціхага акіяна, вандроўцы на крохкае каноэ, які адчуваў сябе...

Ultra Soft Pseudo Potential

Вандэрбільта Ультра-Мяккі Псевдопотенциала Сайта

2015-11-10 10:33:19

Гэта асноўны сайт для раздачы `Ультрамягкой Псевдопотенциала" (УСПП) генерацыя кода з групы Давіда Вандербильта у Рутгерском універсітэце. Праглядаючы і...

Game of Life John Conway

Гульня жыцця Конвея ў адну лінію с APL

2015-11-10 16:40:09

Тлумачэнне Калі Вы не знаемыя з перадаць гульні "жыцце" або APL мова праграмавання, я рэкамендую азнаеміцца з вельмі кароткім апісаннем apl...

applications  tools  frameworks Java

прыкладання інструменты асновы — 100% Java (Альбрэхт Вайнерт)

2015-11-10 18:28:09

Java-гэта МЕВАН-лабараторыі "стратэгічнага мову". З моманту яе з'яўлення больш, чым шаснаццаць гадоў таму Java была велізарным поспехам у прамысловых і бізнес...

Free stock photo jooinn.com (For your works)