Дислексія

2015-11-12 12:08:14 / author: sharkov views 2531Total views: 2531 / 2Views for 7 days: 2
Thanks to Best cliparts, Automotive world
source article: http://faculty.washington.edu/chudler/dyslexia.html

ДислексіяДислексія

Що таке Дислексія?

Дислексія-це розлад, що характеризується складністю обробки слів. Проблеми читання є одним із симптомів дислексії. "Дис" означає погано або важко і "Інтер" слово означає. Проблема була вперше описана в 1896 році Д-Р В. Прінгл Морган в Англії. Він писав про "світлих і розумний хлопчик швидка в іграх і ні в чому не поступається іншим його віку. Його велика трудність була - і зараз - його нездатність навчитися читати."

Дислексія може виникнути у декількох членів сім'ї. Це говорить про те, що існує генетичний компонент до розладу. Дислексія також варіює в ступені вираженості, впливаючи таким чином деякі люди набагато більше, ніж інші.

Неприємно Фонем

ДислексіяТепер відомо, що мозок є людьми, які страждають дислексією "провідний" інакше, ніж нормальні мізки, і таким чином процес мови менш ефективно. Зокрема, є проблеми з людьми, які страждають дислексією одиниці мови називаються фонемами. Фонеми визначаються як найменші одиниці звук, використовуваний для мови. Наприклад, сказане слово "кіт" складається з трьох фонем: кух, ААА, Тахо. 44 фонеми в англійській мові. Для більшості людей процес розщеплення слів в фонеми відбувається автоматично, без свідомої думки. Просто як ми зламати фонем, не думаючи про це, ми також об'єднати їх в нашій мові автоматично: "кішка" - один склад, але три види видаваних нею звуків. У віці від 4 до 6, більшість дітей знають, що фонем складаються слова.

Біда з Фонемами

Тому що людьми, які страждають дислексією не можуть розшифрувати слова, вони мають проблеми з доступом до інформації в них зберігається ставиться до цього слова. Вони часто плутають схожі за звучанням слова, такі як "вулкан" і "торнадо". Коли показали фотографію вулкана, наприклад, дислексія може назвати це "торнадо", але коли його попросили визначити, що він робить, буде правильно відповісти, що вона може вибухнути і викинути гарячу лаву. Іншими словами, дислексія знає, що це за предмет, але він або вона не може відкрити правильне слово.

"Компенсовані" Людьми, Які Страждають Дислексією

Існує термін для людьми, які страждають дислексією, які знаходять способи подолати їх намовою: компенсується людьми, які страждають дислексією. Людина з дислексією може бути дуже успішним; дислексія не впливає на інтелект. Людьми, які страждають дислексією часто чудово вирішувати проблеми, критичне мислення і словниковий запас. Вони, як правило, вправні в цеплянии "велику картину" концепції. Людьми, які страждають дислексією часто виділяються в архітектурі, інженерії, науки, мистецтва і музики.

Дислексія

Ці фотографії використовуються з дозволу

Доктор Тодд Річардс, Університет Вашингтона.

Дислексія Мізки "Подивитися" Різні

Доктор Саллі Shaywitz, дослідник з Єльського університету медицини показало, що в 1998 зони в задній частині мозку, які зазвичай активізуються, коли читачі озвучували слова значно менше, активоване людьми, які страждають дислексією в мозок. Крім того, зони в передній частині мозку з'являється більше активності в людьми, які страждають дислексією' мізків, ніж у мозку звичайних читачів. Зовсім недавно дослідники з Університету Вашингтона показали, що людьми, які страждають дислексією' мізки працюють в п'ять разів складніше, ніж дислексія не мізки. Жирар Sagmiller, в його сайт називається що таке Дислексія?, описує дислексія ", як біг на 100-метровій гонці. У вашій смузі вас є перешкоди, але ніхто не робить. Ви відчуваєте, що це несправедливо, але ви спробуйте запустити як і інші конкуренти в будь-якому випадку."

Що Можна Зробити

За словами доктора Shaywitz, більшість дітей не діагностований з дислексією до третього рангу. Якщо діагноз міг бути зроблений раніше, студенти можуть бути надані додаткові довідки, перш ніж вони починають відчувати труднощі у навчанні. Це може означати, що батьки повинні працювати зі школою, щоб переконатися, що їх дитина отримує необхідну допомогу. Федеральне законодавство починаючи з 1975 року вимагає, щоб спеціальні засоби для забезпечення навчання дітей-інвалідів рівних можливостей в системі освіти.Дислексія

Дослідження показують, що раннє навчання фонема обізнаність допомагає людьми, які страждають дислексією читати краще. Цей специфічний вид мовної підготовки орієнтується на звукової структури слова, а не просто на загальні навички читання. Зараз є програми, які уповільнюють або витягнути звуки із слова, допомагає дітям практиці ламаючи слова фонеми.

Людьми, які страждають дислексією, можуть також мати проблеми з довгими або романа слова. Складно за людьми, які страждають дислексією освоїти механічне запам'ятовування, так як вони потребують контекстної підказки, щоб допомогти їм знайти сенс слів. Таким чином, множинний вибір іспитів є більш складними для людьми, які страждають дислексією, і багато шкіл пропонують інші формати випробувань за людьми, які страждають дислексією, ті, що досить перевірки знань, забезпечуючи контекст для запитань і відповідей, таких, як есе або усний іспити.

Людьми, які страждають дислексією часто говорять, що почувають себе втомленим, тому що читання їх потрібно більше часу, ніж не-людьми, які страждають дислексією. Багато шкіл забезпечують більш тривалий час тестування людьми, які страждають дислексією, щоб забезпечити справедливу оцінку того, що було вивчено.

Швидкі Факти

 • Дислексія-це загальний читальний захворювання, яке зачіпає близько 5-20% дітей шкільного віку.
 • США Департамент охорони здоров'я і соціальних служб оцінює у більш ніж $2 млрд. витрачається щорічно на студентів, які другий рік з-за проблем зі зчитуванням інформації.
 • Дислексія-це довічне захворювання, яке можна лікувати, але не вилікували.
 • Дислексія не є наслідком пошкодження мозку, і людьми, які страждають дислексією, може навчитися компенсувати свої слабкі сторони в мові.
 • П'ятдесят відсотків дорослих у США не змогли прочитати у 8-му класі (неписьменні Америці Джонатон Kozol).
 • Людьми, які страждають дислексією, можуть мати величезний талант і може бути успішні люди: вчені Альберт Ейнштейн і Томас Едісон і гуморист Ерма: мав Bombeck дислексії; спортсмени Грег (Greg Louganis і Брюс Дженнер, актори Том Круз і Шер з дислексією.

Посилання:

 1. "Дислексія і нова наука про читанні" Барбара Kantrowitz і Енн Андервуд, "Ньюсуїк", 22 листопада 1999, стор 72-78.
 2. Для визначення дислексії, див. "що таке Дислексія?"
 3. "Ключ до Дислексії знайшли," виконавця Курт Саплая, "Вашингтон пост", 3 березня 1998.
 4. "Дослідження знаходить відмінні структури мозку людей з Дислексією," Кетлін Кеннеді Мандза, тиждень освіти, Березень 11, 1998.
 5. "Дислексія", Науковий Американець, Листопад, 1996.

Організацій/Груп Підтримки:

 1. Міжнародна Асоціація Дислексії

Add a comment:
Sign in

See also

WebKut

WebKut

2015-11-09 16:31:49

WebKut паветра прыкладанне, якое дазваляе захопліваць вэб-старонкі, або часткі з іх у вельмі просты спосаб. Ен дае Вам 3 варыянту захопу:...

Халестэрын міфы па Цім Ravnskov, М. Д., К. т. н.

Міфы пра халестэрыне ад Уффе Равнскова, доктара медыцынскіх навук, доктара філасофіі

2015-11-02 16:46:06

2. Узровень халестэрыну ў крыві не мае нічога агульнага з атэрасклерозам Урывак з маей папярэдняй кнігай халестэрын міфы (даступны бясплатна на...

Evariste Galois

Трагічная жыццё Эвариста Галуа, 1811-1832

2015-11-02 17:24:01

Чарцеж зрабіў у 1848 з памяці па Эварист брата Вялікую карціну Некаторыя спасылкі на сайты, расказваем пра жыцце Галуа. Геній і біеграфы: у...

simula page

Старонка SIMULA

2015-11-02 16:53:03

(з) Ярек Скленар "Гэта было паляпшэннем у параўнанні з большасцю яго пераемнікаў " (Тоні Хоар каментар пра Алголе 60) Аб'ектна-арыентаванае Мадэляванне (ААС) можна...

Free stock photo jooinn.com (For your works)