Енергетичні Ресурси: Гідроелектростанції

2015-11-03 14:42:11 / author: sharkov views 1716Total views: 1716 / 12Views for 7 days: 12
Thanks to Best cliparts
source article: http://www.darvill.clara.net/altenerg/hydro.htm

Введення

Ми використовували проточну воду як джерело енергії протягом тисяч років, в основному, для помелу кукурудзи. Перший будинок у світі, який буде освітлений гідроелектроенергія була пам'яток cragside будинок, Нортумберленд, Англія, в 1878 році. В 1882 році в Фокс Рівер, у США, гідроелектроенергії виробляється достатньо енергії, щоб запалити дві паперові фабрики і вдома. В даний час існує безліч гідроелектростанцій, забезпечуючи близько 20% світового виробництва електроенергії. Назва походить від "гідро", грецьке слово для води.

Як це працює

Гребля будується для перехоплення води, як правило, в долині, там, де існуючі озера. Вода може протікати через тунелі в дамбі, в свою чергу турбін, і таким чином привід генераторів. Зверніть увагу, що греблі набагато товщі внизу, ніж вгорі, тому що тиск води збільшується з глибиною. Гідро-електростанцій може виробляти велику владу дуже дешево.

Відео кліп: ГЕС - як це працює?

Енергетичні Ресурси: ГідроелектростанціїЕнергетичні Ресурси: Гідроелектростанції

Коли він був побудований, величезний "Гувер-дам" на річці Колорадо, поставляється значна частина електроенергії для міста Лас-Вегас; Лас-Вегас, однак зараз настільки зріс, місто отримує більшість своєї енергії від інших джерел. Є хороше пояснення того, як ГЕС працює в www.fwee.org. Хоча є багато відповідних сайтів по всьому світу, гідроелектричних гребель дуже дорого будувати. Однак, після того як станція побудована, вода поставляється безкоштовно, і немає ніяких відходів або забруднення.

Сонце випаровує воду з моря і озер, яка утворює хмари й випадає у вигляді дощу, в горах, зберігаючи греблю вода. Безкоштовно.

Енергетичні Ресурси: Гідроелектростанції

Детальніше:

Гравітаційна потенційна енергія зберігається у воді вище греблі. З-за великої висоти у воду, він буде доставлений в турбінах високого тиску, що означає, що ми можемо отримати багато енергії з нього. Потім вода витікає вниз за течією, як зазвичай. У гірських країнах, таких як Швейцарія та Нова Зеландія, гідро-електропідсилювач забезпечує більше половини енергетичних потреб країни. Альтернативний варіант-побудувати станцію поряд з швидким течією річки. Однак при такому розташуванні потік води неможливо контролювати, і вода не може зберігатися для подальшого використання.

Відео кліп: Гребля Гувера в 1 хвилину

Переваги

  • Коли гребля побудована, енергія практично безкоштовно.
  • Ніяких відходів або забруднень, що виникають.
  • Набагато більш надійний, ніж вітер, сонячна енергія або хвиля сили.
  • Вода може зберігатися вище греблі готовий впоратися з піками попиту.
  • Гідро-електростанцій може збільшитися до повної потужності дуже швидко, на відміну від інших електростанцій.
  • Електрика може генеруватися постійно.

Енергетичні Ресурси: Гідроелектростанції

Недоліки

  • Гребель дуже дорого будувати.Тим не менш, багато греблі, також використовується для боротьби з повенями або поливу, так що витрати на будівництво можуть бути розділені. 
  • Будівництво великої греблі затопить дуже великі території вгору за течією, створюючи проблеми для тварин, які там жили. 
  • Пошук відповідного сайту може бути складно - вплив на людей і навколишнє середовище може бути неприйнятно. 
  • Кількість і якість води нижче за течією може бути постраждалих, які можуть вплинути на життя рослин.

Це поновлюваний?

Гідро-електричної енергії є відновлюваною. Сонце забезпечує шляхом випарювання води з моря, і будуть продовжувати робити так.

paper4pc
Add a comment:
Sign in

See also

simula page

Старонка SIMULA

2015-11-02 16:53:03

(з) Ярек Скленар "Гэта было паляпшэннем у параўнанні з большасцю яго пераемнікаў " (Тоні Хоар каментар пра Алголе 60) Аб'ектна-арыентаванае Мадэляванне (ААС) можна...

robert lang origami

Арыгамі Роберта Ланга (Часта Задаюць Пытанні)

2015-11-02 16:57:35

Q: хто прыдумаў усе малюнкі на вашым сайце? Адказ: тут усе майго ўласнага сачынення і на фота работ былі складзеныя мною. Q:...

Šakutės-prisijunkite prie Plėtros Java™ SE

Šakutės-prisijunkite prie Plėtros Java™ SE

2015-11-09 15:37:23

Šakutės-Prisijunk kasdien, multi-core Java™ programas Šakojimasis arba skaidant darbo krūvį į keletą užduočių, lygiagrečiai perdirbti ir įstojimo į rezultatus, kartu yra...

Evariste Galois

Трагічная жыццё Эвариста Галуа, 1811-1832

2015-11-02 17:24:01

Чарцеж зрабіў у 1848 з памяці па Эварист брата Вялікую карціну Некаторыя спасылкі на сайты, расказваем пра жыцце Галуа. Геній і біеграфы: у...

Art for designers dkcoin8.com (DesignerKit)